Битва Агротитанів (Хмельниччина)

350 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ – БИТВА АГРОТИТАНІВ СТАРТУВАЛА НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ!

19 серпня на полях господарства «Перлина Поділля» (смт Білогір’я, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.) вперше відбулась наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій у польових умовах «Битва Агротитанів», організаторами якої виступають Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та ТОВ НВА "Перлина Поділля".

 

  • 1350 учасників із 20 областей України;
  • близько 500 агропідприємств на одній локації; 
  • майже 1000 аграріїв;
  • 350 одиниць техніки (100 з яких у демонстрації);
  • 72 компанії-партнери;
  • 24 автомобілі у тест-драйві;
  • 34 гібриди кукурудзи;
  • 25 гібридів соняшнику;
  • 5 сортів сої.

Протягом дня для відвідувачів працювало відразу 7 тематичних зон, де було представлено близько 350 одиниць техніки — 100 у роботі та 250 агрегатів у статиці. А також зона гібридів соняшнику та кукурудзи від провідних компаній, зона тест-драйву культових автомобілів, демоділянки агрохімічних партнерів, практичні рішення для точного землеробства, паливно-мастильні матеріали, банкові структури з найкращими умовами кредитування для аграріїв і т.д.

Окрім насиченої практичної частини гостей чекав розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами!
 

Генеральний партнер


Спеціальний партнер


Платиновий партнер


Головний насіннєвий партнер


Головний партнер з елеваторного обладнання


Насіннєві партнери


Преміум партнер


Технологічні партнери


Фінансовий партнер


Партнери


Автомобільні партнери


Відео

Фотогалерея

Відгуки

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти