Про Битву

Друга Битва Титанів відбулася 25 вересня 2014 року на полях Групи компаній «ТАК» (Київська область, Тетіївський район). Порівняно з минулим роком зросла кількість учасників та відвідувачів. У понад два рази — до ста одиниць — збільшилася й кількість представленої техніки. Акцент було зроблено на ґрунтообробних та посівних машинах, тракторах, зернозбиральних комбайнах. Особливістю заходу став масштабний тест-драйв — понад 500 аграріїв, що завітали з різних областей України, мали змогу перевірити характеристики машин в польових умовах.

Партнерами Битви титанів стали: ПрАТ «АТП «АТЛАНТ», ХТЗ, ТОВ «АГ-БАГ-УКРАЇНА», ТОВ «КУН-Україна», ПП «Адлєр», «Пьотінгер», ТОВ «Бравалюр», «Агро Техніка», Компанія «Доу АгроСайенсіс», ТОВ «Торговий дім «Гомсельмаш-Украина», «Захід-Агро-Техніка, ТОВ «ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА", ТОВ «Ведерстад", ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Автосоюз», ТОВ «Торгівельний дім «ДОНСНАБ», ТОВ «Агро-Технології», ТОВ «Представництво «Ростсільмаш», ТОВ «Екіпагро», ТОВ «КЕТ Україна», ТОВ «ХОРШ Україна», ПрАТ «Агріматко-Україна», ТОВ «Красне Агромаш», ТОВ «Агротехсоюз».  

Офіційну частину відкрив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун. Він зупинився на питаннях, які найбільше цікавлять сільгоспвиробників, зокрема оподаткування, європейської інтеграції, технічного переоснащення.

Привітав учасників Битви титанів також генеральний директор Групи компаній «ТАК» Руслан Голуб. Він підкреслив: порівняно з минулим роком організатори заходу зробили відчутний крок уперед, запропонувавши насичену програму за участю провідних гравців ринку сільгосптехніки. Будучи головою Всеукраїнської аграрної ради в Київській області, він також не оминув низки питань, що турбують галузь. На його переконання, виробникам варто об’єднуватися, спільно обговорювати проблеми та вибудовувати стратегії їх вирішення.

Від офіційної частини учасники та гості Битви титанів перейшли до випробувань техніки. Для чого Група компаній «ТАК» надала три ділянки кукурудзяного поля.

 Українське представництво австрійського виробника Pöttinger  зробило акцент на ґрунтообробній та посівній техніці. Було продемонстровано можливості причіпної короткобазової дискової борони Terradisc 6001 (робоча ширина — 6 м), оборотного 8-корпусного (7+1) плуга Servo 6.50 з антипробуксовочною системою та захистом від перевантаження з розривними болтами, а також універсального посівного комплексу Terrasem C6 (робоча ширина 6 м). Крім того, «Пьоттінгер Україна» представила лінійку машин для заготівлі кормів.

Справжні титани зібралися під прапорами «Тайтен Машинері Україна», офіційного дистриб’ютора всесвітньовідомого виробника сільськогосподарської техніки Case IH: флагман лінійки зернозбиральних роторних комбайнів AFX 9230 (503—550 к. с.) з високопродуктивною кукурудзяною жаткою 4408 моделі 2014 року; найбільший у світі серійний гусеничний трактор Quadtrac 600 (максимальна потужність — 669 к. с.) та важкий глибокорозпушувач Ecolo-Tiger 870.

Українське представництво французького виробника Kuhn, окрім техніки для ферми, активно просуває ґрунтообробні агрегати. В лінійці — широкий асортимент оборотних плугів, борін, комбінованих машин. У «Битві титанів» можливості продемонстрували напівпричіпний 8-корпусний оборотний плуг Challenger, надважка дискова борона Discover 8200, комбінований агрегат для первинного обробітку Dominator 4850. Також було продемонстровано агрегат для обробітку ґрунту смугами Striger — популярна в Європі та США технологія привернула увагу й українських аграріїв. У статичній експозиції Kuhn продемонстрував власні технічні рішення для сівби, внесення добрив і ЗЗР, мульчування.

У тестуванні ґрунтообробних машин німецький виробник Horsсh представив агрегати, максимально адаптовані для інтенсивної роботи на кукурудзяному полі, — важку дискову борону Joker 5 HD (ширина захвату — 5 м) та культиватор Tiger 4 МТ (4 м). Великий інтерес викликали також універсальні посівні комплекси Pronto 9 DC та Pronto 12 SW (цифра — робоча ширина в метрах). Агрегати розроблялися з урахуванням роботи на важких українських ґрунтах та великих полях.

ТОВ «Ведерстад» — українське представництво шведського виробника — представило 8-рядкову просапну сівалку Tempo F-8. У квітні минулого року агрегат на базі господарства «Агро-Лідер-Україна» (Білоцерківський район, Київська область) встановив світовий рекорд сівби кукурудзи — за 24 години було оброблено 212 гектарів. Сівалка працювала з трактором Case 335 з середньою швидкістю 18 км/год. Високу оцінку аграріїв отримав і посівний комплекс Rapid 600С. Продемонстровано було також дисковий культиватор Carrier нової лінійки XL.

Агробудівельний альянс «АСТРА» продемонстрував польові можливості флагмана модельного ряду німецьких тракторів Fendt. Модель 936 Vario оснащується двигуном Deutz, здатного під максимальним навантаженням видавати 360 к. с., та унікальною безступінчастою КПП Vario, яка забезпечує максимальний ККД силової передачі, економлячи при цьому пальне. Поєднання потужного двигуна та високопродуктивної «коробки» дає змогу використовувати трактор як у важких польових роботах, так і в транспортних операціях — максимальна швидкість Fendt 936 Vario становить 60 км/год.

Трактори стали ключовою темою демонстрації техніки ще одного німецького виробника — CLAAS, якого представляв офіційний дистриб’ютор компанія «Конкорд». Йдеться про флагман модельного ряду — лінійку тракторів-системних носіїв Xerion. Їх можливості було продемонстровано під час роботи з ґрунтообробними агрегатами та бункерами-перевантажувачами зерна.

Українське представництво канадського виробника Versatile планує нав’язати конкуренцію в сегменті енергонасичених універсальних тракторів. Компанія пропонує модель класичної компоновки RC 280 (280 к. с.), а також шарнірно-з’єднану 2375 (375 к. с.). Машини оснащуються перевіреними роками двигунами Cummins, механічними чи напівавтоматичними КПП, великими баками для пального. Трактори характеризуються високою продуктивністю, поєднаною з простотою обслуговування, в чому й мали змогу переконатися учасники «Битви титанів». Також компанія продемонструвала обприскувачі: причіпний PS 850 та самохідний SX 275.

Техніку для роботи на кукурудзяному полі продемонстрували також Gregoire Besson (техніку представляла компанія «Агроальянс») з лущильником Normadiе, Bednar («Адлер») з чизельним плугом Terraland TN, Salford («Агро-Технології Груп») з глибокорозпушувачем 9800, Müthing («КЕТ Україна») з мульчувачем MU-Farmer.

Було продемонстровано рішення для внесення органічних добрив від компаній Annaburger («АГ-БАГ-Україна»), Brochard («Екіпагро»), HAWE («Захід-Агро-Техніка»), транспортування зерна — бункер-перевантажувач J&M («Агро-Технології Груп») і зерновоз на шасі Mercedes Actros («Атлант»), завантажування — телескопічні навантажувачі JCB («Агріматко-Україна»).

Не побоялися вступити в битву з всесвітньовідомими брендами й виробники колишнього СРСР. Росію представляв «Ростсільмаш» з флагманським зернозбиральним комбайном Torum 760, Білорусь — ще один виробник комбайнів — «Гомсільмаш» з популярною моделлю Palesse GS12.

Від України виступили Харківський тракторний завод з новими моделями малогабаритних та енергонасичених тракторів, Лозівський ковальсько-механічний завод, «Бравалюр» та краснянський «Агромаш» — з ґрунтообробною технікою, «Завод Кобзаренка» і завод «Автоштамп» — з бункерами-перевантажувачами.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Відео

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Фотогалерея

Відгуки

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Контакти