Битва Агротитанів під Полтавою

Двічі в одну річку увійти!

26-27 серпня на полях ПП «Ланна-Агро» (Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Ланна) вдруге відбулася наймасштабніша демонстрація с-г техніки та технологій у польових умовах на Лівобережжі – «Битва Агротитанів під Полтавою».  

Організаторами виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та ПП «Ланна-Агро».

  • 1540 учасників із 19 областей України;
  • з них 1179 аграріїв;
  • 589 агропідприємств на одній локації;
  • 420 одиниць техніки (100 з яких у демонстрації);
  • 31 гібрид кукурудзи;
  • 17 гібридів соняшнику;
  • 86 компаній-партнерів;
  • Масштабна виставкова зона.

Усі відвідувачі мали змогу самостійно порівняти роботу техніки в дії, відвідати майстер-клас зі здійснення агрохімічного аналізу поля, наживо оцінити інноваційні методи живлення та найновіші гібриди соняшнику і кукурудзи, знайти спеціальні умови кредитування від фінансових партнерів, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги тощо. Автомобільні компанії провели пекельний тест-драйв і продемонстрували улюблених флагманів гравців аграрного сектору.

Також на учасників чекала яскрава концертна програма та шоу навантажувачів за участі повітряної гімнастки.

Захід традиційно завершився розіграшем подарунків від компаній-партнерів!

Генеральний партнер


Спеціальний партнер


Інноваційний партнер


Преміум партнер


Насіннєві партнери


Технологічні партнери


Фінансовий партнер


Партнери


Автомобільні партнери


Відео

Фотогалерея

Відгуки

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти