IX Битва Агротитанів 

Чим дивувала заключна у цьому сезоні Битва Агротитанів на Київщині? 

2-3 вересня на полях групи компаній «ТАК» (с. Степове, Білоцерківський р-н, Київська обл.), відбулась дев’ята «Битва Агротитанів»! Традиційно організаторами виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та компанія DYKUN.

 

  • 1603 учасники із 21 області України;
  • з них 1284 аграрії;
  • 611 агропідприємств на одній локації;
  • 420 одиниць техніки (близько 100 з яких у демонстрації);
  • 73 компанії-партнери;
  • 24 гібриди кукурудзи;
  • 17 гібридів соняшнику.

Практична демонстрація техніки відбувалася відразу в п’яти демонстраційних зонах. Важка і малогабаритна, самохідна і причіпна, для збирання врожаю і внесення добрив, для посіву та обробітку, для великих та малих агропідприємств, нова і вживана… - техніка для кожного! 

Протягом 2-х днів відвідувачі мали змогу на власні очі оцінити ділянки гібридів соняшнику і кукурудзи та технологій живлення від українських та іноземних виробників. На виставкових стендах партнери пропонували практичні рішення для точного землеробства, фінансові інструменти, добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги та інше.

Крім цього всі бажаючі могли брати участь у тест-драйві автомобілів у спеціально відведеній зоні та переглянути професійне шоу навантажувачів.

Дев’ята виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів» об’єднала учасників з різних регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство – це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Чекаємо Вас наступного року на Х ювілейній АгроБитві!

Генеральний партнер


Спеціальний партнер


Насіннєві партнери


Преміум партнер


Головний автомобільний партнер


Технологічні партнери


Фінансовий партнер


Партнери


Автомобільні партнери


Відео

Фотогалерея

Відгуки

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти