IX Битва Агротитанів 

Чим дивувала заключна у цьому сезоні Битва Агротитанів на Київщині? 

2-3 вересня на полях групи компаній «ТАК» (с. Степове, Білоцерківський р-н, Київська обл.), відбулась дев’ята «Битва Агротитанів»! Традиційно організаторами виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та компанія DYKUN.

 

  • 1603 учасники із 21 області України;
  • з них 1284 аграрії;
  • 611 агропідприємств на одній локації;
  • 420 одиниць техніки (близько 100 з яких у демонстрації);
  • 73 компанії-партнери;
  • 24 гібриди кукурудзи;
  • 17 гібридів соняшнику.

Практична демонстрація техніки відбувалася відразу в п’яти демонстраційних зонах. Важка і малогабаритна, самохідна і причіпна, для збирання врожаю і внесення добрив, для посіву та обробітку, для великих та малих агропідприємств, нова і вживана… - техніка для кожного! 

Протягом 2-х днів відвідувачі мали змогу на власні очі оцінити ділянки гібридів соняшнику і кукурудзи та технологій живлення від українських та іноземних виробників. На виставкових стендах партнери пропонували практичні рішення для точного землеробства, фінансові інструменти, добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги та інше.

Крім цього всі бажаючі могли брати участь у тест-драйві автомобілів у спеціально відведеній зоні та переглянути професійне шоу навантажувачів.

Дев’ята виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів» об’єднала учасників з різних регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство – це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Чекаємо Вас наступного року на Х ювілейній АгроБитві!

Генеральний партнер


Спеціальний партнер


Насіннєві партнери


Преміум партнер


Головний автомобільний партнер


Технологічні партнери


Фінансовий партнер


Партнери


Автомобільні партнери


ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Відео

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Фотогалерея

Відгуки

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти