Про Битву

Битва Агротитанів - це захоплююча подія на всеукраїнському рівні, на яку щороку з'їжджаються аграрії з усієї країни, щоб побачити та оцінити різні сільськогосподарські агрегати в дії.

Програма заходу включає:

Виставкову зону

Тест-драйв автомобілів

Благодійний аукціон

Демонстрацію техніки у межах спеціальних зон, зокрема:

  • Плуги та глибокорозпушувачі
  • Сівалки та посівні комплекси
  • Обприскувачі та розкидачі
  • Борони та культиватори
  • Бункери-перевантажувачі, зерновози, мульчувачі, котки-подрібнювачі
  • Навантажувачі, прес-підбирачі

Побачимось на полях Групи компаній "ТАК"!

Генеральний партнер


Головний агрохімічний партнер


Фінансові партнери


Партнери


Автомобільні партнери


Інформаційні партнери


Відео

Фотогалерея

Відгуки

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти