Про Битву

400 одиниць техніки та 8 демонстраційних зон – Битва Агротитанів на Київщині

3-4 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Київщині відбулась уже восьма наймасштабніша в Україні виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів», організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та група компаній «ТАК».

Дві дні поспіль для відвідувачів працювало відразу 8 тематичних зон, де було представлено понад 400 одиниць техніки, майже 100 гібридів соняшнику та кукурудзи, а також практичні рішення для точного землеробстватест-драйв культових позашляховиків, добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги.

«Щороку масштаби виставки збільшуються і відвідувачів стає все більше. Я хочу подякувати кожному за те, що попри непростий для аграріїв рік, ви знайшли можливість приїхати. Попри засуху, коронакризу, підготовку до ринку землі, ви продовжуєте працювати. Ви «тримаєте» економіку країни, гарантуєте продовольчу безпеку і відіграєте ключову роль у підтримці життєдіяльності ваших громад», - заявив під час офіційного відкриття голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

За традицією, третій рік поспіль в рамках виставкової зони функціонував аукціон вживаної сільськогосподарської техніки, а крім насиченої практичної частини гостей чекав розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами.

«Я радий побачити своїх колег та друзів, а також подивитись техніку в роботі. Ми дивимось, оцінюємо, а потім обговорюємо між собою, кому що більше до вподоби. В когось уже є такий агрегат, він може дати об’єктивний відгук, хтось придивляється – так ми комунікуємо між собою і це формує остаточний вибір, тому дуже добре, що Битва Агротитанів дає можливість реалізувати всі ці цілі», - прокоментував Ігор Гай, голова ПП «Калинський ключ», Хмельниччина.

Чимало новинок представили відвідувачам «Битви Агротитанів» компанії-партнери. Зокрема, генеральний партнер «KUHN-Україна» презентували в роботі спеціально-розроблений для ґрунтово-кліматичних умов України KUHN Performer Select:

«Оскільки цього року в Україні зафіксована одна з найбільших засух за всю історію метеорологічних спостережень, багато клієнтів цікавляться технікою для збереження вологи. Тому, користуючись такою можливістю на «Битві Агротитанів», сьогодні ми показуємо наш спеціальний агрегат Performer Select – це новинка ринку України», - пояснив комерційний менеджер «KUHN-Україна» Дмитро Довженко.

Абсолютну світову новинку представив спеціальний партнер «Пьотінгер»:

«Цього року ми показуємо 5 одиниць техніки: чотири оновлених агрегати та одну абсолютну новинку – чотирибалковий культиватор Террія з робочою шириною 6 метрів і це перша польова презентація в світі!», - поділився враженнями бренд менеджер «Пьотінгер-Україна» Володимир Мірненко.

Порівняння техніки в роботі – найголовніша перевага «Битви Агротитанів», а для партнерів – це можливість показати себе і почути побажання клієнтів: «Це, мабуть, єдиний захід в Україні, який проводиться у такому форматі, що люди можуть побачити  техніку і в статиці, і в роботі. Найголовніше – це в роботі. Тут багато людей на одній зоні, вони можуть порівняти роботу нашої техніки, з роботою суміжних виробників, скласти для себе певну думку», - зазначив директор з технічних питань ТОВ «Велес-Агро» Віктор Плахотний.

Олександр Астраханцев, директор з маркетингу «Лімагрейн Україна» розділив думку колеги відзначивши, що їхня компанія не перший рік бере участь у «Битві Агротитанів»: «Такі заходи для нас більше іміджеві, адже ми здійснюємо продажі, тільки через дистрибюторів, тому для нас тут гарна можливість поспілкуватися, безпосередньо, з людьми. Зараз осінь, зовсім скоро збирання врожаю і для нас самих дуже важливо отримати фідбек від клієнтів, зрозуміти, наскільки вони задоволені тією продукцією і тим насінням, яке ми їм поставляємо, що зробити по-іншому, що зробити краще, тому що ми постійно вдосконалюємося. Тому ми беремо участь у якості спеціального насіннєвого партнеру і будемо брати й надалі».

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Відео

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Фотогалерея

Відгуки

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Схема

Битва Агротитанів Схема поля

Контакти