Про Битву

«Битва Агротитанів 2017» подвоює масштаби

Цьогорічну найбільшу в Україні польову демонстрацію техніки «Битва Агротитанів 2017», організаторами якої виступають Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та агроконсалтингова компанія DYKUN, відвідали понад 1600 учасників, серед яких близько 1000 представників аграрних підприємств.

«За два дні роботи ми зустріли понад 1600 відвідувачів, продемонстрували їм 126 одиниць техніки в дії та 350 одиниць в статиці від 65 компаній-партнерів. Це беззаперечний рекорд за 5 років проведення, який доводить, що «Битва Агротитанів» дійсно наймасштабніша демонстрація техніки та технологій для сільського господарства в польових умовах!», - коментують організатори.

Справжні польові випробування на полях Тетіївщини відбувались в межах шести постійно діючих демонстраційних зон, де учасники могли побачити в роботі обприскувачі, сівалки, комбайни, бункери навантажувачі, плуги, глибокорозпушувачі, борони і культиватори. Також, окремо були представлені генеральний насіннєвий партнер події «RAGT – Україна», який представив 20 високоефективних гібридів кукурудзи, та генеральний агрохімічний партнер «Єврохім-Україна», що презентував унікальні агрохімічні добрива, аналогів яким не існує.

Цьогорічна новинка - «зона ранніх посівів» зібрала чимало глядачів, які мали змогу оцінити не лише роботу сівалок на полі, а й її безпосередній результат - 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці на мінімальному та нульовому обробітку грунту. В зоні демонстрації були представлені 12 агрегатів: від генерального партнера KUHN-Україна, спеціальних партнерів Poettinger та Veles Agro, i від партнерів Agrimatco, Favorit, HORSCH, Агромаш Краснянка та Elvorti.

Справжні запеклі бої велись на демонстрації борін та культиваторів, де українські та іноземні виробники доводили на дії ефективність представленої техніки. 26 агрегатів для обробітку ґрунту з шириною захвату 1-7 м та 8-14 м від Poettinger, Veles Agro, Elvorti, Агро-Спец-Запчастини, Інтертрейдинг Україна, Агромаш Краснянка, Уманьферммаш, Амако, KUHN-Україна, Vaderstad, HORSCH, KET, Агромаш Калина, Rich Land та УПЕК боролись за увагу глядачів.

«Битва Агротитанів – це мрія кожного аграрія, попасти в таке місце, де є можливість реально в полі побачити результат змагань виробників. Сьогодні після демонстрацій, ми прийняли рішення придбати дискову борону HORSCH Joker», - прокоментувала Алла Стоянова, директор ФГ «Стоянов А.А», Одеська обл.

Про переваги точного землеробства учасники могли дізнатись в зоні точного землеробства, де компанії-партнери SmartFarming, Біобаланс, Агрікон Україна, Стірфарм, GeoMetr та AgriLab презентували методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів) та переобладнання техніки, а власник «ТАК-Агро» та співорганізатор «Битви Агротитанів» Руслан Голуб поділився першим досвідом застосування систем точного землеробства у себе на господарстві:

«Цьогоріч ми почали використовувати у роботі елементи точного землеробства. Оцінки давати, звісно, зарано — ще не зібрали урожай. Проте, вже відчуваємо перший позитив — економія коштів. Завдяки аналізу ґрунтів та інших показників, ми купували дешевші добрива ніж традиційно, виключно за потреби. Тільки це зекономило нам 3 млн гривень на 1 т добрив. Є відповідна техніка, яка вносить їх диференційовано. Відверто кажучи, до самого точного землеробства нам поки далекувато, але ми працюємо в цьому напрямку. Думаю, роки через 2-3 ми повністю перейдемо на використання точних технологій».

Окремою новинкою цього року стала демонстрація «техніки з пробігом», в рамках якої генеральний партнер по тракторах DELTA 2015 презентував нові та ті, що були у використанні тягачі, завдяки яким учасники "Битви Агротитанів 2017" мали змогу насолодитись практичною демонстрацією техніки у всіх зонах. За задумом організаторів, демонстрація таких одиниць дала змогу аграріям оцінити не лише дорогі, я й більш бюджетні одиниці та пересвідчитись, що через декілька років використання агрегати відзначаються ефективністю.

Вражаючий тест-драйв позашляховиків та легкових автомобілів влаштували автомобільні партнери Битви Агротитанів 2017: Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, АІС, Mitsubishi, Fiat та Peugeot. Усі відвідувачі мали змогу випробувати представлені автомобільні новинки на міцність та потужність на спеціально побудованій автотрасі для випробувань.

Особливої уваги заслуговують українські виробники: Завод Кобзаренка, Бердянські жатки, Elvorti, Agromash-Kalina, Уманьфермаш, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», Veles Agro та LKMZ, які не побоялись іноземного конкурента та брали участь практично у всіх показах сільгосптехніки.

П’ята щорічна виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів 2017» об’єднала аграріїв з усіх регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство – це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Відео

Фотогалерея

Відгуки

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Контакти