Про Битву

Рекордна кількість відвідувачів, агротехніки та перший в Україні аукціон – Битва Агротитанів 2018

4-5 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині, відбулась шоста «Битва Агротитанів», яка вражала своїми масштабами: понад 2500 відвідувачів, 86 компаній-партнерів та майже 500 одиниць техніки. Окрім того, в рамках події, організаторами якої виступають Всеукраїнська Аграрна Рада, ТАК-Агро та компанія Dуkun, відбувся унікальний аукціон вживаної сільськогосподарської техніки, аналогів якому немає в Україні.

Розпочалась «Битва Агротитанів 2018» з масштабної виставки, в якій взяли участь 86 компаній-партнерів та практичної демонстрації 136 одиниць техніки відразу в п’яти демонстраційних зонах: борони та культиватори; сівалки; плуги та глибокорозпушувачі; комбайни, жатки, бункери-перенавантажувачі; обприскувачі та розкидачі. Випробування проходили на трьох агрофонах різної складності: пшениця, соняшник та кукурудза і зібрали понад 2500 зацікавлених учасників з усієї України.

«Навіть попри жнива аграрії знайшли можливість приїхати на «Битву Агротитанів», яка з кожним роком набуває все більших масштабів. Сьогодні тут, без перебільшення, присутня вся Україна: і наші колеги з Донецької і Луганської областей, і з Івано-Франківської та Волинської областей.  Загалом, ми зібрали близько 1750 представників аграрних підприємств, земельний банк яких становить 4,3 млн га», - пояснив Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун під час офіційного відкриття заходу.

Родзинкою заходу став перший в Україні аукціон вживаної сільськогосподарської техніки. Кожен мав змогу ознайомитись з представленими одиницями та взяти участь в торгах.

«На сьогоднішній день актуальною для аграрія залишається проблема збуту вживаної техніки, адже в Україні немає такого майданчика, де б можна було це реалізувати. Тому, ми вирішили перейняти досвід США і створити таке місце, де кожен може виставити свою техніку і, можливо, комусь вона сподобається. Також, не потрібно забувати про сегмент малих фермерів, які не завжди можуть дозволити собі новий агрегат», - зауважив Руслан Голуб, директор ТАК-Агро.

Окрім показу техніки, учасники «Битви Агротитанів 2018» мали змогу взяти участь в тест-драйві автомобілів на спеціальній трасі для випробувань від Mitsubishi та ознайомитись з новітніми гібридами кукурудзи «RAGT» і соняшнику «ВНІС».

«Ми вже другий рік виступаємо генеральним партнером «Битви Агротитанів» тому, що тут збирається багато фермерів, які є нашою цільовою аудиторією. А враховуючи те, що наша компанія веде селекційну роботу по 26 польових культурах, ми хочемо, щоб українські фермери мали максимальну віддачу і користувались нашою продукцією», - пояснив Микола Хмарський, менеджер по VIP-клієнтам RAGT Semences.

«Всеукраїнський науковий інститут селекції є першою приватною селекційною установою в Україні з 20-ти річною історією. На сьогодні ми маємо широку лінійку гібридів соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку, займаємось сортами озимого жита, пшениці, спельти і готові все це презентувати сьогодні», - розповів Ярослав Парій, керівник АПК ВНІС.

Інноваційні розробки в сфері засобів захисту презентували ТОВ «АгрохімТехнолоджі», а найзапекліша боротьба, традиційно велась між вітчизняною сільгосптехнікою та агрегатами іноземного виробництва.

«Сьогодні в Київську область ми привезли агрегати для обробітку ґрунту, презентували зернову сівалку з турбодиском, яка може працювати по технології Mini-Till, семикорпусний оборотний плуг та лущильник. Організатори даного заходу сформували якісну цільову аудиторію з багатьох областей, якій ми хочемо показати свої новинки», - пояснила Наталія Коваленко, керівник департаменту маркетингу та розвитку Veles Agro.

«Ми сьогодні презентуємо техніку, яка добре зарекомендувала себе на ринку України - це причіпна техніка KUHN та трактори Massey Ferguson потужністю 200 та 300 кінських сил. Компанія KUHN представлена зерновими комплексами ESPRO, подрібнювачами з шириною захвату 6 та 4 метри, розпилювачами мінеральних добрив AXIS і плугами», - розповів Дмитро Петріченко, ТОВ «Мінетех».

Розважальну програму забезпечив справжній український богатир, чотирикратний чемпіон світу Олександр Пеканов, який перетягував на 40 м трактор Massey Ferguson і виконував станову тягу позашляховика Mitsubishi.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Відео

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Фотогалерея

Відгуки

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Популярні запитання

Організаторами виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів» є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”

Ставши партнером, Ви отримуєте широкий спектр маркетингових опцій: розміщення логотипів на матеріалах заходу, роздатковий матеріал в пакеті учасника, виставкове місце, e-mail розсилки учасникам та багато іншого. Усі деталі можна уточнити у менеджера «Битви Агротитанів» за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-82-06.

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті «Битва Агротитанів» в розділі «Стати відвідувачем». Також стати відвідувачем можна, зв’язавшись з менеджером заходу за телефоном +38 (067) 470-55-63.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Стати партнером
Стати відвідувачем

Контакти