ТОВ "Авто-Мото Екстрім" представив техніку для активного відпочинку на Битві Агротитанів під Полтавою

ТОВ

ТОВ "Авто-Мото Екстрім"  є офіційним дилером техніки для активного відпочинку  в Полтавському регіоні таких відомих брендів як  BRP (торгові марки Ski-Doo, Can-Am, Sea-Doo, Spyder)  та CFMoto
Спеціально для любителів адреналіну BRP ЦЕНТР ПОЛТАВА  на виставці "Битва агротитанів під Полтавою" представляв свою продукцію.

Детальніше

Спеціально-розроблений для ґрунтово-кліматичних умов України KUHN Performer Select випробують в роботі на Битві Агротитанів

Спеціально-розроблений для ґрунтово-кліматичних умов України KUHN Performer Select випробують в роботі на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня у селі Степове (Київська обл., Тетіївський район) в рамках практичної демонстрації техніки в полі, «Битви Агротитанів», незмінний генеральний партнер заходу - KUHN-Україна – представить для польових випробувань максимально адаптований до важких ґрунтово-кліматичних умов України – агрегат KUHN Performer Select.

Детальніше

Трактор нового покоління на Битві Агротитанів

Трактор нового покоління на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках практичної демонстрації техніки в польових умовах на "Битві Агротитанів", компанія «Юпітер 9 Агросервіс» продемонструє роботу трактора нового покоління - John Deere 8R 410. 

Детальніше

Аналіз ґрунтів від AgriLab на Битві Агротитанів

Аналіз ґрунтів від AgriLab на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках практичної демонстрації техніки в польових умовах на «Битві Агротитанів» партнер заходу компанія «AgriLab» проведе аналіз ґрунтів ТОВ «ТАК-Агро».

Детальніше

Соняшникова жатка OptiSun від Агромашторг на Битві Агротитанів

Соняшникова жатка OptiSun від Агромашторг на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках практичної демонстрації техніки в польових умовах на «Битві Агротитанів» партнер заходу компанія «Агромашторг» представить в роботі соняшникову жатку OptiSun.

Детальніше

Турецькі жниварки пройдуть випробування на українському полі

Турецькі жниварки пройдуть випробування на українському полі | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках практичної демонстрації техніки в польових умовах на «Битві Агротитанів» партнер заходу компанія «Харвест Груп» представить для польових випробувань кукурудзяну жниварку Unicorn від компанії Aktürk MAKİNA.

Детальніше

Новинка від PÖTTINGER пройде польові випробування на Битві Агротитанів

Новинка від PÖTTINGER пройде польові випробування на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках демонстрації техніки в польових умовах на Битві Агротитанів спеціальний партнер заходу, компанія «PÖTTINGER» представить для польових випробувань новий причіпний культиватор TERRIA.

Детальніше

Precision Planting представить обладнання для підвищення якості посіву на Битві Агротитанів

Precision Planting представить обладнання для підвищення якості посіву на Битві Агротитанів | Битва Агротитанів

3-4 вересня в рамках демонстрації техніки в польових умовах на Битві Агротитанів партнер заходу, компанія «Precision Planting» представить обладнання для підвищення якості посіву, внесення рідких добрив та збирання урожаю.

Детальніше

Тест-драйв автомобілів HAVAL на Битві Агротитанів під Полтавою

Тест-драйв автомобілів HAVAL на Битві Агротитанів під Полтавою | Битва Агротитанів

27 серпня в рамках практичної демонстрації сільськогосподарської техніки на «Битві Агротитанів під Полтавою» партнер заходу «Автоснаб» представить для польових випробувань відразу чотири моделі автомобілів HAVAL: 2Н, 2Н FL, H6, H9 та пікап ISUZU D-MAX.

Детальніше

KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсія «Фермерський елеватор «під ключ» на Битві Агротитанів під Полтавою

KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсія «Фермерський елеватор «під ключ» на Битві Агротитанів під Полтавою | Битва Агротитанів

Як відомо, восени стартує сезон укладання контрактів із виробником на поставку елеваторного обладнання на наступний рік. Якщо будівництво зерносховища – і у ваших планах, партнер з елеваторного обладнання «Битви Агротитанів під Полтавою» KMZ Industries – єдиний український виробник повного комплексу елеваторного обладнання – має для вас спеціальну пропозицію.

Детальніше