Аналіз ґрунтів від AgriLab на Битві Агротитанів

3-4 вересня в рамках практичної демонстрації техніки в польових умовах на «Битві Агротитанів» партнер заходу компанія «AgriLab» проведе аналіз ґрунтів ТОВ «ТАК-Агро».

AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка розробляє комплексні рішення для підвищення ефективності сільськогосподарських підприємств.

«Ми аналізуємо – проводимо комплексний агрохімічний аналіз полів; оптимізуємо – надаємо рекомендації щодо системи удобрення культур; прогнозуємо – визначаємо планову врожайність з урахуванням економічної доцільності; налаштовуємо – створюємо технологічні карти для роботи техніки, модернізуємо і переобладнуємо техніку для впровадження систем точного землеробства; оцифровуємо і автоматизуємо роботу господарства Клієнта, створюючи програмні рішення для агрономів», - пояснюють спеціалісти компанії.

AgriLab пропонує інструменти для збільшення прибутковості кожного гектара поля, ефективність яких підтверджує понад 250 компаній-клієнтів. Приєднуйтесь до нас 3-4 вересня на «Битві Агротитанів» і переконаєтесь особисто.

Для участі агропідприємств:  +38 (067) 470 55 63
Для участі компаній-партнерів: +38 (067) 503 84 38